Dlaczego Reginox?

Holenderska produkcja od 1976 roku
Firma Reginox znajduje się w Rijssen we wschodniej części Holandii. To tutaj wszystkie nasze zlewozmywaki są opracowywane i produkowane. Dzięki ultranowoczesnym maszynom produkujemy ponad 150 różnych zlewów na krajowe i międzynarodowe rynki kuchenne. Dzięki ciągłym innowacjom i odpowiedzialnym praktykom produkcyjnym oraz szczegółowemu zrozumieniu ludzi i środowiska firma Reginox zajmuje wiodącą pozycję na rynku globalnym.

Projekt
Reginox zna wartość projektowania i jest w stanie stworzyć najpiękniejsze projekty ze stali nierdzewnej. Opierając się na znanym na całym świecie określeniu „Dutch Design”, wielokrotnie udaje nam się być innowacyjnym - zwracając uwagę na szczegóły, precyzję i zawsze zachowując właściwą równowagę między praktycznością a designem, każdy zlew jest wspaniałym przykładem niestandardowego projektu.

Jakość
Każdy zlew Reginox jest produkowany przy użyciu najnowocześniejszych technik głębokiego tłoczenia i najlepszej stali nierdzewnej. Podstawową wartością naszej marki jest jakość, którą zabezpieczamy przez cały proces: od zakupu surowców do etapu produkcji, od transportu aż do dalszych działań. W ten sposób ułatwimy Ci to tak łatwo, jak to możliwe: jeśli pochodzi od Reginox, możesz na nim polegać.

Z pasją dla ludzi i środowiska
Społeczna odpowiedzialność biznesu obejmuje produkcję z troską o ludzi, środowisko i społeczeństwo. Reginox posiada certyfikat FSC, a 70% naszych zlewozmywaków wykonano ze stali pochodzącej z recyklingu. Zapewniamy naszym pracownikom przyjemne i bezpieczne środowisko pracy oraz pomagamy chronić środowisko poprzez kontrolę surowców i oszczędność energii. Uważamy to za nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń.

Doświadczenie od 1976 roku
Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu na rynku kuchennym Reginox oznacza udane produkty. Wiemy, czego oczekują nasi klienci i czego oczekują profesjonaliści - i przewidujemy ich potrzeby dzięki innowacyjnym produktom wysokiej jakości. Reginox łączy doświadczenie z ciągłością. Zawsze byliśmy dla Ciebie w przeszłości i zawsze będziemy dla Ciebie w przyszłości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl