Informacje o produkcie

Zlewozmywaki Reginox są proste i łatwe w montażu, zapewniając eleganckie, nowoczesne wykończenie bez względu na wybraną metodę instalacji.
 
 
Zlewozmywaki wpuszczane, zintegrowane i podwieszane

Nasze zlewozmywaki można zainstalować na 3 sposoby: wpuszczany, zintegrowany (równo z blatem) lub podwieszany. Wszystkie nasze zintegrowane zlewozmywaki wyglądają oszałamiająco bez względu na to jaki wybór montażu wybierzecie z wyjątkiem laminatu.
Wpuszczane można szybko i łatwo zamontować, zapewniając efektowne wykończenie każdej kuchni. Aby je zainstalować, należy odwróci zlew do góry nogami i obrysuwać całą krawędź zlewu, następnie wytnij 10 mm z tego szablonu. Wszystkie nasze zlewozmywaki są wyposażone w niezbędne klipsy i muszą być uszczelnione szczeliwem silikonowym dla wodoszczelnego wykończenia.

 
Rozmiar szafki

Ze względu na szczególne rozmiary szafek niektóre zlewozmywaki mogą nie nadawać się do Twojej kuchni. W Reginox dostarczamy szeroką gamę zlewozmywaków w różnych rozmiarach, tak aby pasował do każdego rozmiaru szafki, te występują od 40 cm do 100 cm. Pod pojęciem rozmiar szafki rozumiemy przestrzeń wymaganą pod blatem dla miski i mocowań.
 

Specyfikacja

W Reginox dostarczamy rysunki techniczne wszystkich naszych zlewozmywaków oraz przejrzyste instrukcje montażu. Możemy dostarczamy również przyrządy do frezowania na wymiar lub niezbędne oprogramowanie do frezarek CNC.

Wskazówki dotyczące konserwacji

- Do codziennej pielęgnacji czyść zlewy gorącą wodą z mydłem.
- Regularne stosowanie pasty Inox Care do pielęgnacji zlewozmywaka lub blatu ze stali nierdzewnej. Przetrzyj za pomocą ściereczką z mikrofibry i raz w tygodniu wypolerować nową, czystą szmatką.
- Nie należy używać środków ściernych ani gąbek do zlewów, aby uniknąć widocznych plam,
zadrapania lub ślady.

Odpowiedzialność

Reginox nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas montażu lub spowodowane nieprawidłową konserwacją.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl